Sportowy maraton w przedszkolu

06 cze

Rok 2018/2019 był bardzo zmisiowany. Nasze Przedszkole dołączyło do programu „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Dwie przedszkolne  grupy: „Żabki” i „Kotki” ochoczo i ambitnie realizowały wszystkie moduły z projektu zdobywając kolejne umiejętności i odznaczenia:

– Mały Miś uczy samodzielności

– Mały Miś – czytające przedszkolaki

– 100-lecie niepodległości. Pokaż radość przedszkolaku!

– Kulinarne warsztaty z Małym Misiem

– Kuferek Kreatywności Małego Misia

– Sprintem do maratonu.

Ostatnim etapem był dzisiejszy maraton sportowy. Do akcji przyłączyły się wszystkie młodsze przedszkolaki. Biedroneczki, Kotki i Żabki rywalizowały ze sobą w różnorodnych konkurencjach, w których nie zabrakło oczywiście biegów. Najszybsze w slalomie okazały się Biedroneczki, najdłuższe skoki oddawały Żabki, natomiast w wyścigach z przeszkodami niepokonane były Kotki. Po zliczeniu całościowej punktacji grupom przedszkolnym przyznano trzy miejsca i wręczono dyplomy i puchary:

1 miejsce i złoty puchar zdobyły BIEDRONECZKI

2 miejsce i srebrny puchar zdobyły ŻABKI

3 miejsce i brązowy puchar zdobyły KOTKI

Tygryskom i Zajączkom dziękujemy za wspaniałe dopingowanie naszych zawodników.

Anna Buczyńska-Pac
Małgorzata Głód