Zaproszeni goście czytają Żabkom bajki

09 Sty

W ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM przedszkolaki z grupy Żabki codziennie słuchają bajek czytanych przez nauczyciela. Większą atrakcję jednak mają dzieci, gdy bajki czytają zaproszeni rodzice. Czytanie dziecku wszechstronnie je rozwija – emocjonalnie, umysłowo, moralnie. Wystarczy 20 minut dziennie, codziennie, by wyposażyć dziecko w ogromny kapitał w każdym z tych aspektów jego osobowości, potencjału i charakteru.

Dziękujemy mamom, które czytały Żabkom bajki, baśnie i legendy oraz pani Gosi, która zaprezentowała dzieciom teatrzyk kukiełkowy pt. „Jaś i Małgosia”.

Przedszkolaki w dalszym ciągu zapraszają chętnych rodziców do czytania bajek, gdyż nasza akcja trwa caaaały rok!!!

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177