Konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ rozstrzygnięty!

30 mar

28 marca zakończył się organizowany w naszym przedszkolu konkurs wielkanocny „Najpiękniejsza pisanka”. Dzieci chętnie wzięły w nim udział. Do konkursu zgłoszono 53 prace wykonane różnymi, ciekawymi technikami.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Amelia Burda „Słoneczka”, Maja Jakieła „Motylki”, Emilia Walaszek „Smerfy”

II miejsce – Alicja Krężel „Motylki”, Zuzanna Nycz „Słoneczka”, Bartek Belczyk „Misie”, Weronika Rachfał „Jeżyki”

III miejsce – Iga Demczuk „Słoneczka”, Angelika Kochanik „Jeżyki”, Michał Pelczar „Misie”

Wyróżnienia: z gr. „Jeżyki” – Kornelia Czaja, Michał Zych, Katarzyna Matusik, Martyna Zych, Antoni Włoch, Emilia Nowak, Marcelina Bożętka; z gr. „Motylki” – Karolina Szczurek, Sara Możdżan, Anna Piróg, Alan Kozubal, Patrycja Belcik; z gr. „Słoneczka” – Maksymilian Rosenbajger, Antonina Wielgosz, Nikola Kalińska, Dominika Błażejowska, Iga Krowicka; z gr. „Smerfy” – Karolina Kozioł, Laura Żarnowska, Rita Adamik.

Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy wszystkim przedszkolakom dalszych sukcesów!

Ilona Dembiczak
Urszula Aszlar


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177