Bezpieczne wakacje – spotkanie z policjantem

25 Cze

Zbliża się okres wakacji, dlatego do naszego przedszkola zaprosiliśmy pana policjanta, który przeprowadził pogadankę na temat „Bezpieczny przedszkolak na wakacjach”. Pan policjant powiedział, jak bezpiecznie zachowywać się podczas letniego wypoczynku. Przypomniał dzieciom jak poruszać się po drodze, jak prawidłowo przejść przez jezdnię. Omówił również zasady bezpieczeństwa podczas zabaw nad wodą, w domu i na podwórku. Zaproszony gość pokazał także dzieciom przedmioty służące policjantom w codziennej pracy.
Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły panu policjantowi laurkę z  podziękowaniem za poświęcony czas i dobre wakacyjne rady.

Ilona Dembiczak

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177