Angielski u młodszych przedszkolaków

13 kw.

Państwa dzieci języka angielskiego uczą się w oparciu o bajkowy kurs „I love Boo”. Główną aktywnością podczas zajęć jest zabawa przemycająca naukę. Razem bawimy się, gramy w gry, śpiewamy i tańczymy. Nauka na zajęciach angielskiego w naszym przedszkolu nawiązuje do bliskich dziecku zjawisk, przedmiotów, jego  otoczenia i potrzeby ruchu. Wprowadzenie kontekstu baśniowego i magicznego zachęca dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i pełnego emocjonalnego zaangażowania. Więcej informacji na temat zajęć można znaleźć tutaj: Angielski w przedszkolu – Przedszkole Gminne w Dukli (dukla.eu)

Zachęcam do obejrzenia zdjęć przedstawiających nasze ostatnie aktywności. Mam nadzieję, że rozpoczęta w przedszkolu zabawa z językiem angielskim przyniesie Państwa dzieciom mnóstwo radości.

Karolina Szczurek