Bal Karnawałowy u Starszaków

01 lut

Ach cóż to był za BAL! 27 stycznia dzieci bawiły się na przedszkolnym Balu Karnawałowym. Wszystkie z dobrymi humorami i pięknymi kostiumami przybyły na miejsce imprezy. Tam zostały porwane do tańca i wesołej zabawy. Dzięki przepięknym strojom dzieci sala mieniła się wszystkimi kolorami tęczy. Pod koniec balu przedszkolaki włączyły do zabawy również swoich rodziców. Dziś zabawę można powspominać oglądając zdjęcia w naszej galerii a za rok na pewno znów spotkamy się na balu.

Karolina Szczurek


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177