“Biedroneczki”, “Żabki” i “Kotki” w Forrest Glamp w Jaśliskach

22 cze

        Dzięki uprzejmości mamy Milenki z grupy „Biedroneczki” mieliśmy okazję gościć na terenie Forrest Glamp w Jaśliskach, który jest własnością popularnych aktorów: Leszka Lichoty i Ilony Wrońskiej.
Miejsce to wywarło na nas ogromne wrażenie. Dzieci z ciekawością zaglądały w każdy kąt, mogąc aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu z dala od miejskiego zgiełku. Nie lada atrakcją okazała się zabawa nad rzeką Jasiołką. Po wyczerpujących psotach i figlach ze smakiem zjedliśmy grillowane kiełbaski.
Serdeczne podziękowania kierujemy:
– mamie Milenki-  pani Marlenie Brzanie – za pomysł wycieczki i organizację,
– dziadziowi Milenki – za opiekę i okazaną pomoc,
– pani Basi Żuk – za życzliwość, uśmiech, zaangażowanie i trzymanie ręki na pulsie,
a przede wszystkim właścicielom Forrest Glamp za udostępnienie obiektu i umożliwienie przedszkolakom spędzenia czasu w niezwykłym miejscu.

Dziękujemy !!!
Alicja Jaworska
Anna Buczyńska- Pac
Sylwia Zawisza
Małgorzata Głód
Anna Pelczar- Uliasz