“Biedroneczki” zakładają hodowlę roślin.

17 kw.

Biorąc pod uwagę fakt, iż dziecko najlepiej poznaje przyrodę poprzez działanie i doświadczenie, grupa „Biedroneczki”założyła hodowlę roślin w swoim  kąciku przyrodniczym.
Podczas zajęć dydaktycznych dzieci poznały warunki potrzebne roślinom do wzrostu oraz poszczególne fazy ich rozwoju.
Przedszkolaki bardzo chętnie włączyły się do prac ogrodniczych: sadziły cebulkę na szczypior, siały rzeżuchę, a także różne  kwiatki. Teraz będą obserwować wzrost roślinek, pielęgnować je, a już niedługo przygotują pyszne,wiosenne kanapki z dodatkami z własnej hodowli.

Alicja Jaworska


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177