CODE WEEK 2023 w grupie Wiewiórki

27 paź

W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania Codeweek2023 nasze Wiewióreczki poszerzyły swoją wiedzę na temat kodowania oraz programowania. Dzieci z wielkim zaangażowaniem budowały oraz odwzorowywały wieżę z kolorowych kubeczków, układały rytmy, kodowały pszczółkę oraz programowały zadania za pomocą samodzielnie rysowanej drogi dla Ozobota BIT. Powyższe aktywności miały na celu rozwijanie logicznego myślenia, koncentracji, spostrzegawczości, umiejętności dostrzegania pewnych prawidłowości, schematów ale przede wszystkim miały zaprowadzić nasze dzieciaki w świat wspaniałej zabawy!

Mariola Gajek

Karolina Szczurek

Izabela Szwast

W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania Codeweek2023 nasze Wiewióreczki poszerzyły swoją wiedzę na temat kodowania oraz programowania. Dzieci z wielkim zaangażowaniem budowały oraz odwzorowywały wieżę z kolorowych kubeczków, układały rytmy, kodowały pszczółkę oraz programowały zadania za pomocą samodzielnie rysowanej drogi dla Ozobota BIT. Powyższe aktywności miały na celu rozwijanie logicznego myślenia, koncentracji, spostrzegawczości, umiejętności dostrzegania pewnych prawidłowości, schematów ale przede wszystkim miały zaprowadzić nasze dzieciaki w świat wspaniałej zabawy!

Mariola Gajek

Karolina Szczurek

Izabela Szwast