“Cudze chwalicie- swego nie znacie…”

17 cze

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”- w myśl tego powiedzenia przekonaliśmy się, że na terenie naszej Dukli znajduje się wiele pięknych miejsc wartych odwiedzenia.
Dzieci z grypy: „Żabki”, „Biedroneczki”  „Kotki” wyruszyły na najdłuższy z możliwych spacerów. Celem naszej pieszej wycieczki była wizyta w Zespole Karpackich Parków Krajobrazowych w Dukli. Na miejscu czekały na nas Pani Ania i Pani Monika, które oprowadziły nas po obiekcie, pokazały wystawę zwierząt leśnych przedstawiły ciekawostki przyrodnicze oraz obdarowały dzieci pięknymi widokówkami i naklejkami.
Ponadto dzieci aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu, odpoczywały  pod wiatą i częstowały  się pyszną herbatą.
Przedszkolaki pełne wrażeń i nowych wiadomości wróciły bezpiecznie do przedszkola.
Zaskoczyły nas swoimi możliwościami i kondycją fizyczną. Oby tak dalej!

Alicja Jaworska
Anna Buczyńska-Pac