Ćwiczenia i zabawy ruchowe z elementami Ruchu Rozwijającego wg W. Sherborne

23 sty

„Biedroneczki” wraz z „Żabkami” wzięły udział w niecodziennych zajęciach ruchowych.
Ćwiczenia z elementami Ruchu Rozwijającego W.Sherborne miały na celu rozwijanie schematu ciała, orientacji przestrzennej, wspomaganie rozwoju emocjonalnego dzieci oraz pewności siebie i wiary we własne siły i możliwości.
Podczas tego typu ćwiczeń dzieci stają się bardziej aktywne, przejawiają większą inicjatywę, uczą się zaufania do drugiej osoby,  zyskują także poczucie bezpieczeństwa.

Naszym przedszkolakom bardzo spodobały się takie zajęcia i dlatego będziemy je powtarzać częściej.

Anna Buczyńska- Pac
Izabela Aszlar
Alicja Jaworska


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177