Dzień Babci i Dziadka w gr. “Tygryski”

17 lut

„Jest taki dzień
Jedyny dzień w roku…
To Święto Babci i Dziadka
Łza kręci się w oku…”

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.  W dniu 14 lutego w grupie Tygryski obchodziliśmy uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny zadedykowany swoim kochanym babciom i dziadkom. Były wzruszające wiersze, piosenki, a także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Zgromadzeni goście z dumą i wzruszeniem obserwowali występy swoich wnucząt. Wszystkie dzieci po uroczystości wręczyły Babciom i Dziadkom drobne upominki.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy jeszcze raz dużo zdrowia, radości i pociechy ze swoich wnucząt.

Anna Jaracz-Noga
Małgorzata Głód