Dzień Babci i Dziadka w grupie Żabki

16 lut

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa,
A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia
Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom
Zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień
I dużo radości.

 

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i miłością. Kochają, wspierają, zawsze są przy swoich wnukach, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie oraz znajdą radę na każde zmartwienie.

Z małym opóźnieniem – 16 lutego – Żabki obchodziły DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, a na zakończenie obdarowały gości własnoręcznie przygotowanymi kalendarzami. Chciały w ten szczególny sposób podziękować babciom i dziadkom za ich dobroć i troskę. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.