Dzień Babci i Dziadka w grupie “Zajączki”

18 lut

Babci i Dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.

Znana to para, bardzo kochana, przez wszystkie dzieci jest szanowana.

No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.

Babcia i dziadek wciąż o nas dbają, tak jak rodzice bardzo kochają.

Dają nam w życiu wiele radości, nigdy nie szczędzą dla nas czułości.

 

Również w grupie Zajączków odbyło się Święto Babci i Dziadka. Dzieci wiele dni ćwiczyły piosenki, tańce i wierszyki, które 16 lutego przedstawiły Babciom i Dziadkom. Zaproszeni Goście byli bardzo wzruszeni. Występy dzieci zostały nagrodzone ogromnymi brawami.

Izabela Aszlar


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177