„Dzień Kropki” u starszych przedszkolaków

18 wrz

W piątek 15 września starsze przedszkolaki świętowały MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI. Dlaczego kropka? Ponieważ to od niej wszystko się zaczęło!  W każdej z grup opowiedziana została historia małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości i nabrała odwagi by rozwijać swoją pasję.

      Dzień kropki to święto kreatywności, odwagi, budowania pewności siebie. Stwarzaliśmy okazję do odkrywania talentów, pobudzania wyobraźni i nieszablonowego myślenia. Tego dnia zorganizowane zostały dla dzieci kreatywne, nietuzinkowe zabawy z kropką w roli głównej. Uczyliśmy się jak dodawać innym i sobie wiary we własne możliwości. Podczas zajęć powstały też wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki.