“Dzień Pluszowego Misia” u Starszaków

27 lis

W naszym przedszkolu wielkie święto. Od samego rana goszczą u nas najukochańsze MISIE, ponieważ dziś obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dla dzieci i ich małych przyjaciół przygotowano moc atrakcji: poznanie historii powstania pierwszego misia, tańce, zabawy i gimnastyka z pluszakiem, prace plastyczne, zdjęcia, tematyczne zajęcia z j. angielskiego.

Ponadto dziś ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego pt. “Mój przyjaciel Miś”. Konkurs cieszył się wielką popularnością. Napłynęło do nas rekordowo aż 70 prac. Przy rozstrzygnięciu brano pod uwagę przede wszystkim samodzielny wkład dziecka w powstanie pacy. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie i zwycięzcom serdecznie gratulujemy talentu.

Nauczycielki