„Dzień Pluszowego Misia” u starszych przedszkolaków

27 lis

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

24 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Z tej okazji każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem. Dzieci poznały historię pluszowego misia, bawiły się do misiowych przebojów, poznały misie z bajek dawnych lat. Każda grupa przedszkolna uczciła ten dzień na swój sposób i wykonała piękne, misiowe prace plastyczne. Nie zabrakło również wspólnego pamiątkowego zdjęcia.
Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami i pokazać im swoje ukochane przedszkole.