DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE TYGRYSKI

22 wrz

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę, na bębenku marsza gram, ram tam tam, ram tam tam…

21 września w Naszym Przedszkolu swoje święto obchodziły wszystkie przedszkolaki.  W dniu święta naszych podopiecznych było mnóstwo atrakcji. Balony, zabawy muzyczno – ruchowe i chusta animacyjna umiliły czas naszym przedszkolakom, było kolorowo i wesoło. Wspólne gry, zabawy, konkursy dostarczyły mnóstwo emocji i uśmiechu. Nie zabrakło także energicznej muzyki, która porwała wszystkich do tańca. Każdy dzielny przedszkolak został odznaczony medalem. To był wyjątkowy dzień.
Wszystkim Naszym Przedszkolakom życzymy przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego podczas pobytu w naszym przedszkolu!

Dzień Przedszkolaka to okazja do świętowania, wesołej zabawy, do bycia po prostu szczęśliwym Przedszkolakiem !

Pierwsze tygodnie w  przedszkolu upłynęły w grupie maluchów na poznawaniu kolegów i koleżanek podczas różnych zabaw integracyjnych oraz wspólnych zabaw na dywanie. Dzieci poznały także zasady panujące w grupie – stworzyliśmy specjalny “Kodeks malucha”, który dzieci podpisały odciskami swoich dłoni i obiecały go przestrzegać .Świeżo upieczone przedszkolaki wiedzą już także, w jaki sposób należy zachowywać się na spacerze, w szatni oraz jak korzystać z placu zabaw.

Małe Tygryski pięknie  pracują i cieszą się ze  swoich sukcesów !

Sylwia Belczyk