Informacje ogólne dotyczące zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w Przedszkolu Gminnym w Dukli

18 Cze

Dla dzieci, które uczęszczały do Przedszkola przy ul. Kościuszki:

Miejsce: Sala gimnastyczna przy Przedszkolu Gminnym w Dukli (wejście od strony placu zabaw!)

Podczas odbioru rzeczypozostawionych w placówce prosimy o przestrzeganie przepisów związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

25 czerwca (czwartek) będzie możliwość odebrania osobistych rzeczy pozostawionych w placówce przez rodziców dzieci 5 letnich.(Jeżyki 7.30-9.00; Smerfy 9.30-11.00)

Prosimy o przestrzeganie ww. godzin w celu zapewnienia bezpieczeństwa i możliwości dezynfekcji Sali

26 czerwca  (piątek) odbędzie się rozdanie dyplomów ukończenia Przedszkola dla dzieci z oddziałów ZEROWYCH.(Słoneczka, Misie, Motylki)
 Szczegółowe informacje dotyczące godzin spotkań poszczególnych grup z wychowawczyniami przekazane będą rodzicom poprzez grupową pocztę elektroniczną.

Dla dzieci młodszych uczęszczających do Przedszkola przy ul. Trakt Węgierski

Miejsce: Przedszkolna szatnia, rzeczy pozostawione w półeczkach indywidualnych

25 czerwca  – zapraszamy po odbiór rzeczy osobistych pozostawionych w placówce rodziców dzieci z grup ZAJĄCZKI i TYGRYSKI

26 czerwca –  zapraszamy po odbiór rzeczy osobistych pozostawionych w placówce rodziców dzieci z grup