IX PRZEDSZKOLNY PIKNIK RODZINNY

12 cze

Już po raz dziewiąty w historii Przedszkola Gminnego w Dukli odbył się Piknik Rodzinny. Impreza została zorganizowana w sobotę 8 czerwca przez Grono Pedagogiczne oraz Radę Rodziców.

W tym roku piknik nieco odbiegł od tradycji. Zamiast występów poszczególnych grup, dzieci wspólnie odśpiewały piosenkę „Rodzinka na sto dwa”. Po części artystycznej uczestnicy świetnie się bawili, biorąc udział w zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorkę i DJ-a Błażeja. Nie zabrakło również dowolnych zabaw i tańców. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik, gdzie robiono brokatowe tatuaże i kolorowe warkoczyki. Całości dopełniały dmuchane zjeżdżalnie, kule sferyczne, baloniki kreatywne, bańki mydlane i pokazy strażackie. Nie zabrakło także grillowanych kiełbasek, zapiekanek, słodkich ciasteczek, kawy, waty cukrowej i napojów.

Przez cały czas trwania Pikniku dopisywała nam wspaniała pogoda i świetny humor. Wiele radości sprawiły dzieciom niespodzianki, które kryły się pod cegiełkami wartościowymi, a także nagrody główne, które trafiły do rąk kilku szczęśliwców.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania IX Przedszkolnego Pikniku Rodzinnego, a w szczególności dziękujemy:
– tym, którzy przybyli,
– tym, którzy przygotowali smakołyki,
– tym, którzy pomogli w organizacji i przebiegu Pikniku,
– tym, którzy ufundowali niespodzianki,
– tym, którzy zakupili cegiełki wartościowe,
– tym, którzy przynieśli uśmiech,
– tym, którzy zamówili pogodę,
– tym, którzy dobrze się bawili!


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii

https://photos.app.goo.gl/VJ9QrKGH75WsxP5GA


Alicja Jaworska, Anna Buczyńska-Pac