IX RAJD MŁODEGO EKOLOGA – Cieśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy/Nadleśnictwo Komańcza – wycieczka Słoneczek i Misiów

29 maj

28 maja odbyła się wycieczka autokarowa dla dzieci z grupy Słoneczka i Misie – „Rajd Młodego Ekologa”. Rajd odbył się na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. Dzieci spacerowały urokliwymi ścieżkami lasu – fragmentem trasy prowadzącej do Rezerwatu Przyrody „Zwiezło”. Po przejściu ścieżki edukacyjnej przyszedł czas na odpoczynek i posiłek – ognisko z kiełbaskami. Po smakowitym posiłku na dzieci czekały gry i zabawy na świeżym powietrzu. Po licznych atrakcjach szczęśliwe i zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola.

Dziękujemy Zespołowi Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie i pani Justynie
z Nadleśnictwa Komańcza za wspaniale spędzony razem czas!