Jeżyki bawią się i uczą

28 paź

Za nami dwa miesiące nauki i zabawy. I to w tym samym czasie! W przedszkolu bowiem uczymy się bawiąc a każdy dzień jest przygodą i nowym doświadczeniem do odkrycia. Przez ten czas Jeżyki zdołały wiele osiągnąć, zdążyły poznać się z Paniami, naszą salą i zabawkami, stały się samodzielniejsze. Nauczyły się jak należy zachowywać się w przedszkolu i na spacerze. Wspólnie stworzyły Kodeks Przedszkolaka i podpisały się pod nim odciskiem dłoni. Dowiedziały się, jakie są ich obowiązki i prawa. W przedszkolu dzieci otrzymały nowe i odpowiedzialne zadania. Jeżyki same pilnują porządku i zachowania w sali sprawując m.in dyżury przy posiłkach, które uczą je samodzielności i zaradności, jednocześnie dając poczucie odpowiedzialności. Ostatnio zawitały do nas nowe zabawki, dzięki którym zabawa jest jeszcze weselsza. A nasze dzieci pięknie o nie dbają i salę pięknie sprzątają. Pilnują się wzajemnie, pomagają sobie i zgodnie współpracują. Brawo, oby tak dalej!

Karolina Szczurek

Anna Jaracz-Noga