Jeżyki i Smerfy w Zespole Karpackich Parków Krajobrazowych

09 cze

Korzystając z pięknej pogody dzieci z grup Jeżyki i Smerfy wybrały się na pieszą wycieczkę, która została zorganizowana we współpracy z Zespołem Karpackich Parków Krajobrazowych w Dukli. Przedszkolaki zwiedziły salę edukacyjno – przyrodniczą, gdzie miały możliwość dowiedzieć się wiele ciekawych informacji o różnych zwierzętach, roślinach i obiektach kulturalnych w naszej okolicy. Kolejnym etapem naszej przygody były gry i zabawy na świeżym powietrzu, z czego największą frajdę sprawiło dzieciakom przejście po naturalnej ścieżce sensorycznej. Zwieńczeniem naszej wyprawy było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek . Dzieci wróciły do przedszkola zmęczona ale szczęśliwe oraz pełne wrażeń. Serdecznie dziękujemy pracownikom Karpackich Parków Krajobrazowych w Dukli za miłe przyjęcie i zorganizowanie wspaniałej zabawy.

Nauczycielki