„Klinika Doktora Misia” czyli spotkanie z ratownikiem medycznym u starszych przedszkolaków

29 lis

28 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu „Klinikę Doktora Misia”. Nasze przedszkolaki podczas zajęć z Doktorem Misiem dowiedziały się jak zachować się w sytuacji gdy widzimy osobę słabą, potrzebującą pomocy lub leżącą, jakie wykonać czynności, utrwaliły również znajomość numerów alarmowych oraz wykazały się znajomością zachowania pieszych w ruchu drogowym. Dzieci zamieniły się w małych ratowników i ruszyły z pomocą Misiowi Zdzisiowi, który uległ wypadkowi. Dzieci z wielką przyjemnością uczestniczyły we wszystkich proponowanych aktywnościach. Wyjątkowa nauka poprzez wspaniałą zabawę bardzo spodobała się naszym przedszkolakom.
Bardzo dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków Tymona i Mai za zaangażowanie i zorganizowanie spotkania z dla naszych najmłodszych. Ta lekcja bardzo podobała się wszystkim uczestnikom i z pewnością pozostanie na długo w ich pamięci.