KONKURS DLA PRZEDSZKOLI

06 wrz

Praca.pl rusza z drugą edycją konkursu dla przedszkoli, którego celem jest, tak jak poprzednio, wsparcie najmłodszych. Tym razem jednak chcemy by w konkursie wzięli udział pracownicy placówek. Chcemy poznać odpowiedź na pytanie: jakie wyzwania spotkały Was w zawodzie nauczycielki/nauczyciela przedszkola? Przedszkole, którego pracownik wyśle najbardziej kreatywną odpowiedź (do 10 zdań) wygra bon wysokości 2000 zł. Dodatkowo, zwycięskie przedszkole może również wygrać drugi bon wysokości 500 zł !

Jak wziąć udział w konkursie?

Nic prostszego! Wystarczy przesłać krótki opis (do 10 zdań), który odpowie na pytania postawione wyżej, czyli jakie wyzwania spotkały Was w czasie pracy w przedszkolu. Do tego prosimy również o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a potem wystarczy już tylko trzymać kciuki za swoją pracę.

Konkurs wygra praca, która będzie najbardziej pomysłowa oraz zgodna z tematyką.

Ważne informacje:

• Rozpoczęcie konkursu 29.07.2024,
  • Termin realizacji zadania konkursowego 02.09.2024,
  • Ocena i wyłonienie zwycięzcy 09.09.2024,
  • Publikacja wyników konkursu 16.09.2024.

Zapraszamy do wzięcia udziału!