Konkurs Kapelusz Pani Jesieni

12 gru

W listopadzie w naszym przedszkolu odbył się konkurs, pt. ,,Najpiękniejszy Kapelusz Pani Jesieni”. Komisja powołana do wyłonienia zwycięzców miała trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo pomysłowe, wymagały ogromnego zaangażowania i kreatywności, dlatego też wszystkie zgłoszone prace zostały wyróżnione pamiątkowymi dyplomami. Celem konkursu było przede wszystkim rozbudzanie wrażliwości estetycznej, rozwijanie inwencji twórczej oraz pomysłowości i wyobraźni dziecięcej. Bardzo ważne było również rozbudzanie ekspresji plastycznej, a co za tym idzie świetna zabawa i spędzanie wspólnie czasu z rodzicami. Wśród wszystkich dzieci wyróżniliśmy następujące:

I miejsce: Hanna Drozd, Zuzanna Nycz

II miejsce: Michał Pelczar, Jadwiga Mysza

III miejsce: Krzysztof Rąpała, Jakub Rąpała

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy.

Mariola Gajek

Marta Zawada


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177