Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

14 sty

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia rozstrzygnięto konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową, w którym dzieci wzięły bardzo liczny udział. Wszystkie kartki były bardzo ładne i trudno było wybrać pierwsze miejsca.
1 miejsca:
Lenka Mącidym (gr.Tygryski)

Kuba Kwaśnicki (gr. Kotki)

Wojtek Dyrcz (gr. Biedroneczki)

Kacper Cichoń (gr. Biedroneczki)

Antosia Drajewicz (gr. Żabki)

2 miejsca:

Karol Belcik (gr. Tygryski)

Emma Sztrumpf (gr. Zajączki)

Tymek Jasiński (gr. Zajączki)

Natan Wielgosz (gr. Kotki)

Natalia Knap (gr. Żabki)

Kamil Borek (gr. Żabki)

3 miejsca:

Kacper Ziębka (gr. Zajączki)

Jaś Bargiel (gr. Biedroneczki)

Julia Kucharska (gr. Żabki)

Kacper Wiech (gr. Żabki)

Maja Lach (gr. Biedroneczki)

Wyróżnienia otrzymały dzieci:

Ola Pachana, Natalia Leńczyk, Kuba Majer, Michał Ciuła, Franek Pelczar, Zosia Potyra, Alan Ziębka, Ola Krężel, Julia Zemło, Zosia Czarnik, Tomek Kowalik, Milena Przymusiak, Zuzia Dubiel, Weronika Dziadosz, Kacper Aszklar, Emilka Torba, Krzyś Ukleja, Meteuszek Ukleja, Amelka Bałuta.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do brania udziału w kolejnych 🙂

Anna Buczyńska-Pac

Izabela Aszlar