Konkurs „Najpiękniejsza pisanka”

29 Mar

27 marca rozstrzygnięto przedszkolny konkurs na „Najpiękniejszą pisankę”. Wśród wszystkich 27 prac jury w składzie: pan Wojtek – kucharz, pani Beata – intendent, pani Ewelina – sekretarka, po burzliwych naradach, wyłoniło trzy I miejsca, trzy II miejsca i trzy III miejsca.

Miejsce I:

Maja Lach

Kacper Wiech

Emilka Torba

Miejsce II:

Tymoteusz Jasiński

Kacper Krowicki

Marcin Jakubczyk

Miejsce III:

Zuzanna Dubiel

Zofia Potyra

Franciszek Pelczar

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy – wyróżnienia. Wszystkie pisanki były zjawiskowe i oryginalne, dlatego przy ocenie jury brało pod uwagę wkład pracy dziecka. Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom dziękujemy za przygotowanie pięknych pisanek.

 

Małgorzata Głód

Anna Buczyńska-Pac


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177