Kształcenie na odległość

23 mar

Szanowni Rodzice !!!

Mimo obecnej sytuacji epidemiologicznej jesteśmy z Wami. Jak zauważyliście na naszej stronie internetowej przedszkola zamieszczane są przez nas dla chętnych dzieci i Rodziców różnego rodzaju propozycje zabaw i konkursów. Zamieszczane przez Was zdjęcia na facebooku są dowodem na to, że się nie nudzicie- co nas bardzo cieszy.

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom za współpracę. Zdajemy sobie sprawę z trudu jaki Państwo wkładacie w wychowanie i edukację dzieci, szczególnie teraz kiedy wielu z Was łączy pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, gdyż sytuacja jest niekomfortowa dla nas wszystkich. W dalszym ciągu będziemy z Wami w kontakcie. Na naszej stronie internetowej dla dzieci 3,4,5 letnich nauczycielki będą zamieszczać tematykę zajęć wraz z propozycją zabaw i ćwiczeń, która zaplanowana była do realizacji na bieżące tygodnie.

z Rodzicami dzieci 6-letnich skontaktują się nauczycielki w celu omówienia metod i form nauczania zdalnego.

Zachęcamy wszystkich do współpracy.

Przypominamy również o stosowaniu się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia m.in.

Akcja #ZostańwDomu

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i jak najszybszego powrotu do NORMALNOŚCI.

Lucyna Gumienny

dyrektor przedszkola