Kulisy sesji Wiewiórek

25 maj

Wczoraj w grupie Wiewiórki odbyły się niezwykłe zajęcia z udziałem specjalnego gościa. Dzieci odwiedziła mama Kai. Pani Magdalena Konop- Gabory jest fotografem i przygotowała dla dzieci i rodziców piękną niespodziankę w postaci sesji zdjęciowej z okazji zbliżających się świąt rodziców. Każde dziecko wczuło się w rolę modela/ modelki i pozowało do zdjęć na wcześniej przygotowanej tematycznej scence.

Podczas sesji dzieci miały okazję bliżej przyjrzeć się pracy fotografa. Zobaczyły jak tworzy się scenerię do zdjęcia i jakie rekwizyty mogą się przydać. Przede wszystkim jednak obserwowały pracę fotografa i przyglądały się potrzebnym sprzętom. Obserwując pracę Pani Mady Wiewiórki stwierdziły, że nie jest to łatwa sprawa, wymaga dużego nakładu pracy i nie kończy się na samej sesji i robieniu zdjęć z aparatem w ręku. Mimo to po zajęciach większość grupy zdecydowała się zostać w przyszłości fotografem :).

Dziękujemy naszemu gościowi za piękne pamiątkowe fotografie i wspólnie spędzony czas.

Karolina Szczurek

Mariola Gajek