Motylki dbają o zdrowy uśmiech

16 maj

W ramach zajęć o tematyce zdrowotnej zaprosiliśmy do przedszkola higienistkę szkolną panią Joannę Czaję. Pani podczas krótkiej pogadanki podkreśliła rolę prawidłowego odżywiania, zachęcała dzieci do spożywania owoców i warzyw. Zwróciła również uwagę na to, jak ważne jest codzienne dbanie o zęby oraz wizyty w gabinecie stomatologicznym. Następnie zaprezentowała przedszkolakom jak prawidłowo myć zęby na dużej sztucznej szczęce i za pomocą dużej szczotki.  Po części teoretycznej dzieci pod okiem pani higienistki chętnie i dokładnie szczotkowały swoje ząbki szczoteczkami, które otrzymały w prezencie od naszego gościa. W podziękowaniu za spotkanie przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane laurki.

Mariola Gajek

Iwona Walaszek

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177