Od ziarenka do bochenka w grupie Słoneczka

14 Maj

Od ziarenka do bochenka

Dzieci z grupy ,,Słoneczka” podczas zajęć degustacji chleba, zapoznały się  z kolejnymi etapami jego produkcji oraz uświadomiły sobie, że chleb jest symbolem ciężkiej pracy wielu ludzi : rolnika, młynarza i piekarza. Po krótkiej pogadance dzieci przystąpiły do smakowania różnych rodzajów pieczywa. Na stołach był duży wybór, począwszy od pszennego, żytniego, orkiszowego, razowego, z ziarnami, kminkiem, solą, słonecznikiem, skończywszy na bułeczkach i drożdżówkach. Dzieciaki chętnie próbowały wszystkie typy pieczywa a najbardziej smakowały im kromeczki z masełkiem i szczypiorkiem, który same wyhodowały w przedszkolnej sali.

Mariola Gajek

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177