Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

28 Wrz

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się,
Od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka przypada na 20 września.  Święto to zostało ustanowione przez Sejm RP, by podkreślić wagę  edukacji przedszkolnej w rozwoju  dzieci.
Z tej okazji naszym Przedszkolakom wręczono specjalne ordery i zorganizowano  zabawy w salach. ”Biedroneczki” bawiły się wesoło z chustą animacyjną  przy typowym repertuarze dziecięcym, na co dzień wykorzystywanym w pracy przedszkola.
Dzień ten dostarczył dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem 🙂

Alicja Jaworska

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177