Ogólnopolskie Urodziny Pluszowego Misia

28 lis

W dniu 24 listopada  w naszym przedszkolu hucznie obchodzono Ogólnopolskie Urodziny Misia. Każde z dzieci przyniosło z domu swojego ukochanego pluszaka, aby wspólnie z nim uczcić jego święto. Urodzinom towarzyszyły tańce, zabawy z misiami oraz życzenia dla jubilata. Imprezę zorganizowano w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Jej głównym celem, poprzez formę zabawową, było zainteresowanie dzieci czytelnictwem. Cel został zrealizowany, zabawa była przednia, a ukoronowaniem imprezy stał się urodzinowy tort dla wszystkich misiów.

Izabela Aszlar

Anna Buczyńska-Pac

 


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177