Piękny uśmiech masz, gdy o ząbki dbasz!

28 lis

Realizując tygodniowy temat kompleksowy dotyczący higieny, przedszkolaki z grupy Żabki rozpoczęły wspólne, przedszkolne mycie zębów. Dzieci uczestniczyły w spotkaniu z higienistką szkolną, dzięki czemu miały możliwość nauczyć się prawidłowego mycia zębów od specjalisty oraz wysłuchać istotnych informacji dotyczących higieny jamy ustnej. Bardzo ważne jest wyrabianie prawidłowych nawyków higienicznych u dziecka od samego początku, gdyż zwiększa to szanse na zdrowe zęby przez całe życie.

Żabki codziennie po obiedzie szczotkują zęby, wyrabiając przy tym nawyk systematyczności i ucząc się prawidłowego mycia.

Anna Buczyńska-Pac


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177