Pierwsza pomoc przedmedyczna dla najmłodszych

14 gru

Z inicjatywy mamy Weroniki z gr. “Żabek”  zorganizowano warsztaty z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Zostały one przeprowadzone przez Studenckie koło honorowych dawców krwi i potencjalnych dawców szpiku.

Składamy serdeczne podziękowania za przyczynienie się do kształtowania postaw ratowniczych wśród dzieci poprzez wspaniałe zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Anna Buczyńska- Pac
Alicja Jaworska


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177