Pierwsze chwile za nami

10 Paź

Wrzesień to niewątpliwie trudny okres dla każdego przedszkolaka, jak również dla wszystkich rodziców. Większość  dzieci szybko zaadaptowała się do nowych warunków, wymagań, do życia w grupie rówieśniczej. Najmłodsze dzieci poznały nowych kolegów, nowe zabawki, nowe panie. Niektóre z nich jeszcze trochę płaczą przy rozstaniu z rodzicami, ale z czasem i to minie.
Od  tej pory nasze przedszkole stało się dla dzieci „drugim domem” , a wszystkie nauczycielki  dołożą wszelkich starań, aby każdy przedszkolak czuł się tu dobrze i bezpiecznie.

Alicja Jaworska

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177