Powiatowy konkurs recytatorski „Wiersze o przyrodzie”

29 mar

Laureaci przedszkolnego konkursu „Wiersze o przyrodzie” awansowali do powiatowego etapu, gdzie z dumą reprezentowali naszą placówkę. W Przedszkolu w Lubatowej swoje zdolności recytatorskie w dwóch kategoriach prezentowały następujące dzieci:

3-4 latki:

Antonina Szyszlak (Kotki),

Wojciech Jakieła (Zajączki),

5-6 latki:

Blanka Kos (Słoneczka),

Wanda Gutowska (Misie),

Maciej Szyszlak (Jeżyki),

Bartłomiej Bogaczyk (Słoneczka).

Wszystkie występy naszych przedszkolaków zostały wysoko ocenione i nagrodzone wyróżnieniami. Szczególną uwagę jury otrzymał Bartłomiej Bogaczyk, który uzyskał II miejsce w konkursie. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody rzeczowe od organizatorów i wróciły do domu z plecakami pełnymi niespodzianek.

Reprezentowanie naszego przedszkola było ogromną przyjemnością nie tylko ze względu na prezentowane dziecięce talenty, ale również na wysoką kulturę i umiejętność zachowania się naszych podopiecznych w miejscu publicznym podczas występów.

Jeszcze raz gratulujemy wyróżnionym i laureatowi konkursu!

Karolina Szczurek

Mariola Gajek