Przedstawienie “Kotków” Zimę wyganiamy, na wiosnę czekamy!

21 mar

Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno!

Ciebie pożegnamy!

Wiosnę przywitamy!

                Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyczekiwane wydarzenie.

18.03.2022 roku w grupie ” Kotki” odbyło się przedstawienie z okazji  „POŻEGNANIA ZIMY I POWITANIA WIOSNY.”

         Dzieci  przygotowały przedstawienie pt.: ” Zimę wyganiamy, na Wiosnę czekamy ” !. Ogromne emocje wśród dzieci wzbudzały już same przygotowania, które rozpoczęliśmy dużo wcześniej niż kalendarzowe nadejście wiosny. To pierwsze przedstawienie bez szerokiej publiczności, nie przeszkadzało to jednak dzieciom wczuć się w role bohaterów oczekujących na nadejście wiosny. Z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role. Wszystkie dzieci w tym dniu wyglądały wyjątkowo.

Aby tradycji stało się zadość, Marzanna została uroczyście pożegnana i popłynęła za morze. To był

wyjątkowy dzień.

Małgorzata Głód

Sylwia Zawisza