Przedszkolaki pomagają zwierzakom

22 sty

20 grudnia 2017 roku zakończyła się zbiórka żywności dla bezdomnych zwierząt przebywających w krośnieńskiej Kociarni i przytulisku dla psów.

Przedszkolaki wraz z rodzicami oraz inicjatorką i organizatorką akcji Panią Renatą Morawską osobiście pojechały zawieźć zebraną karmę. Dzieci miały okazję poobserwować kociaki i osoby zajmujące się nimi w porze karmienia.

Nie bądźmy obojętni na los zwierząt, pamiętajmy jak ważne jest uświadamianie dzieciom, że one też czują, ale bez naszej pomocy czasem sobie nie poradzą. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom, które czynnie wzięły udział w akcji, jednocześnie zachęcamy do samodzielnego wspierania OTOZ Animals Krosno. Pomoc jest potrzebna cały rok, a nie tylko od święta. Aktualnie można przekazać im swój 1% podatku podając nr KRS 0000069730 z dopiskiem Inspektorat Krosno.

Mamy nadzieję, że taka akcja wpisze się na stałe w przedszkolny kalendarz.

Magdalena Grabowska – Oleniacz
Rada Rodziców