Konkurs plastyczny „Zima wokół nas”

06 mar

28 lutego w naszym przedszkolu rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Zima wokół nas”. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać techniką dowolną prace przedstawiające zimę. Do konkursu wpłynęło 30 prac. Komisja konkursowa, biorąc pod uwagę pomysłowość, oryginalność i staranność, nagrodziła następujące prace:

I miejsce – Kornel Sroka, Emilia Nowak, Krzysztof Rąpała, Tomasz Belczyk

II miejsce – Martyna Zych, Wiktor Książkiewicz, Filip Wiech, Karol Fornal, Michał Zych

III miejsce – Hanna Drozd, Weronika Rachfał, Zuzanna Nycz, Milena Szczepanik, Magdalena Zima

Wyróżnienia: Nikola Kalińska, Iga Demczuk, Grzegorz Jakubczyk, Lena Szyszlak, Emilia Walaszek, Amelia Burda, Milena Wróbel, Feliks Wielgosz, Iga Krowicka, Zbigniew Bargiel, Lena Pietruszka, Dominika Błażejowska, Julia Belcik, Antonina Wielgosz, Angelika Kochanik, Lena Szczurek

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Prace konkursowe przedszkolaków można obejrzeć w galerii zdjęć.

Ilona Dembiczak