Przedszkolny konkurs recytatorski u młodszych przedszkolaków

14 mar

We wtorkowy ranek w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. „Wiersz o przyrodzie”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, z czego bardzo się cieszymy. Nie było łatwo wybrać najlepszych, ponieważ wszystkie przedszkolaki reprezentowały naprawdę wysoki poziom. Podziwiamy odwagę oraz zdolności aktorskie. Składamy również serdeczne podziękowania rodzicom, którzy włożyli wiele trudu w przygotowanie dzieci do występu. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Dzieci, które zostały wyróżnione: Antonina Szyszlak, Wojciech Jakieła oraz Antoni Wilusz, zostały zakwalifikowane do drugiego- powiatowego etapu konkursu, który odbędzie się w Przedszkolu w Lubatowej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy Pani Urszuli Aszlar i Pani Ani Pelczar-Uliasz za ocenienie występów i wyłonienie zwycięzców.

Sylwia Zawisza