Odżywiamy się zdrowo!- Starszaki

10 kw.

Dzisiaj przedszkole przy ul. Kościuszki odwiedziła Pani Ewelina- dietetyczka oraz Pan Wojtek- kucharz. Opowiedzieli dzieciom o zdrowym odżywianiu się. Przypomnieli  piramidę zdrowego żywienia i opowiedzieli o produktach, których należy unikać. Dzieci miały okazję powąchać i spróbować zdrowych przypraw wykorzystywanych w przedszkolnej kuchni do przygotowywania pysznych i zdrowych posiłków dla naszych podopiecznych. Wierzymy, że wyrabianie poprawnych nawyków żywieniowych w okresie przedszkolnym zaprocentuje na przyszłość dobrym zdrowiem każdego absolwenta naszego przedszkola.


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177