Przygotowania “Biedroneczek” do Świąt Wielkanocnych

28 Mar

Już od kilku dni w grupie „Biedroneczek” trwają przygotowania do Świąt Wielkanocnych.
Podczas zajęć dydaktycznych przedszkolaki poznały tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Dzieci wykazały się zdolnościami plastycznymi podczas malowania pisanek, obserwowały wzrost rzeżuchy , dbały o owies, na którym usiądą świąteczne kurczaczki i zajączki. Wspólnie przygotowały koszyk, poznając pokarmy, które powinny się w nim znaleźć.
Zaangażowanie dzieci w przygotowania świąteczne było ogromne a atmosfera, jaka im towarzyszyła wprowadziła wszystkich w  świąteczny nastrój.

Alicja Jaworska

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177