Rajd Małego Ekologa

16 maj

Rajd Małego Ekologa – ,,Misie i Motylki”

Dwie grupy przedszkolaków ,,Misie” i ,,Motylki” wybrały się w trasę  Szlakiem Starego Traktu Węgierskiego- Szklary.  Był to już kolejny organizowany przez Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych  ,,Rajd Małego Ekologa”. Dzieci miały możliwość bliższego poznania piękna przyrody oraz okolicznych elementów krajobrazu, o których w ciekawy sposób opowiadała nam Pani Anna Biale. Mimo niepewnej pogody i kilku kropli deszczu dzieci bawiły się wspaniale. Podsumowaniem wędrówki było wspólne ognisko na polu biwakowym  na Stasianie  połączone z zabawą na świeżym powietrzu.

Nauczycielki


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177