„Rajd Młodego Ekologa” – Dolina Rabskiego Potoku – wycieczka Motylków i Misiów

09 cze

29 maja odbyła się wycieczka autokarowa dla dzieci z grupy Motylki i Misie – „Rajd Młodego Ekologa” – Dolina Rabskiego Potoku. Rajd Młodego Ekologa odbył się na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. Dzieci spacerowały urokliwymi ścieżkami, nauczyły się odróżniać świerka od jodły i miały możliwość spróbowania wody mineralnej. Po przejściu fragmentu ścieżki do Rezerwatu Przyrody „Gołoborze” przyszedł czas na odpoczynek i posiłek – ognisko z kiełbaskami. Po smakowitym posiłku czekały na dzieci gry i zabawy przygotowane przez Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie. Po licznych atrakcjach szczęśliwe i zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola. Dziękujemy Zespołowi Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie i pani Ewie z Nadleśnictwa Baligród za wspaniale spędzony razem czas!