Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego “Przedszkolak w tle dukielskiego krajobrazu”

14 lis

W ubiegły wtorek miało miejsce rozstrzygnięcie pierwszego przedszkolnego konkursu fotograficznego. Napłynęło dużo pięknych zdjęć przedstawiających naszych podopiecznych na tle dukielskich krajobrazów. Jury miało trudny orzech do zgryzienia, aby wyłonić laureatów. Zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy, co oznacza, że każdy przedszkolak biorący udział w naszym konkursie otrzymał I miejsce. Organizatorzy przymknęli oko na kilka prac, które nie spełniały warunków regulaminu, ale były tak piękne, iż zasługiwały na podium.

Na uwagę zasługują także piękne fotografie z zaprzyjaźnionego Przedszkola w Rewie. Przedszkolaki pozowały na tle nadmorskich scenerii, a my mieliśmy możliwość oglądać nasze polskie Morze Bałtyckie na nadesłanych fotografiach.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy mieli ochotę współtworzyć z nami ten konkurs i podjęli się trudu wykonania jakże pięknych fotografii. Myślimy, że to zdjęcie prócz miejsca w kolażu przedszkolnym będzie miłą pamiątką.

Organizatorzy