Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna”

25 mar

Z przyjemnością informujemy, że wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza kartka wielkanocna” został rozstrzygnięty 20 marca 2024r. Tematem konkursu była kartka okolicznościowa z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozbudzanie kreatywności oraz rozwijanie i doskonalenie umiejętności plastycznych. Na konkurs wpłynęło 41 prac plastycznych wykonanych przez dzieci wraz z Rodzicami. O wynikach konkursu zdecydowała komisja konkursowa, której zadaniem była ocena prac uwzględniając przede wszystkim: oryginalność, pomysłowość, wkład pracy, samodzielność i estetykę jej wykonania. Ostatecznie wyłoniono trzy najpiękniejsze prace, które wezmą udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka Wielkanocna” organizowanym przez Przedszkole Miejskie w Jaworznie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy za piękne i pomysłowe prace oraz Rodzicom za współpracę i zaangażowanie. 

Anna Jaracz-Noga, Aneta Ziębka