Słoneczka i Motylki w kwiaciarni

04 Kwi

Dzieci  z grup ,,Słoneczka” i  ,,Motylki” odwiedziły  pobliską kwiaciarnię. Celem tej wizyty było zapoznanie przedszkolaków z pracą ludzi różnych zawodów w bliższym i dalszym otoczeniu. Dzieci podczas tej wycieczki mogły zobaczyć wnętrze kwiaciarni, obejrzeć wiele gatunków kwiatów ciętych, w doniczkach oraz  sztucznych. Ponieważ zbliżał się czas Świat Wielkanocnych Pani pokazała najmłodszym pięknie malowane pisanki przygotowane specjalnie na ten okres. Przedszkolaki w ramach podziękowania wręczyły pani kwiaciarce samodzielnie przygotowane laurki , oczywiście z kwiatami.

Poprzez tego typu wycieczki dzieci poznają zawody, wzbogacają swój język, uczą się cierpliwości oraz kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.

Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177