Smerfy z wizytą w Urzędzie Pocztowym

06 gru

Końcem listopada Smerfy odwiedziły Urząd Pocztowy w Dukli. Nie była to ich pierwsza wizyta w tym miejscu, jednak dzieci były mocno podekscytowane wycieczką. Ku uciesze pracowników Antoś odśpiewał nawet piosenkę z bajki “Listonosz Pat”. Smerfy nie tylko zwiedzały pocztę i poznawały specyfikę pracy pocztowców i listonosza, dodatkowo miały na ten dzień  zaplanowaną wielką niespodziankę dla swoich rodziców. Wszystkie dzieci napisały listy do mamy i taty. Pierwszy raz wysyłały go samodzielnie. Lizanie znaczka i wrzucanie go do skrzynki było wielką atrakcją. W podzięce za miłe przyjęcie, pożyczenie czapki listonosza oraz szybkie doręczenie listów Smerfy przygotowały prezent dla pracowników poczty w postaci pocztówki.


Warning: PHP Startup: Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /autoinstalator/wordpress4/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177